Onze showroomkeukens

Model Zera

Royale T-opstelling

Deze keuken met extra matte fronten en anti-fingerprint laat niets te wensen over. De hoge, glazen servieskasten hebben een mooi smal kaderframe van 20 mm. Iedere kast heeft 8 glazen legplanken, uitgevoerd met verlichting, welke zowel naar boven als beneden schijnt. Hierdoor is de gehele kast goed te overzien en wordt het een zeer luxe servieskast. De hoge kasten aan de andere kant van deze keuken zijn uitgevoerd met een hoge inbouwkoelkast en een combi-oven. In het royale eiland wordt zowel gekookt als gespoeld en is er plek voor de vaatwasser.

“Door de T-opstelling is het eiland praktisch en beschikt het over ontzettend veel opbergruimte ”

Wat maakt deze keuken zo speciaal?

Aan de kant van de kookplaat en de spoelbak zijn grote lades gepland. Onder de kookplaat zijn 2 korflades van 120 cm breed met bovenin een besteklade met bestekindeling. Daarnaast kan de vaatwasser. Onder de spoelbak ook 2 korflades van 120 cm breed, waarvan er in de bovenste lade een uitsparing is gemaakt voor de sifon. Aan de overzijde van het eiland zijn deuren met daarachter binnenlades en binnenkorven en deuren met daarachter legplanken.

Het matte Mineral Black frame zorgt voor een strakke look, maar blendt wonderwel in elk type keuken

Jij bepaalt namelijk zelf de breedte (keuze uit 90 en 120 cm), hoogte (keuze uit 70 en 80 cm) én opstelling van het frame rond de designdampkap. Daarin passen legplanken in welke stijl, kleur of materiaal dan ook. Trek je het design van je keukenkasten door of ga je liever voor een contrast? Hoe dan ook, je geniet volop van de stijlvolle extra ruimte!

In het frame wordt dimbare ledverlichting toegepast. Afhankelijk van de ontwerpwensen kunnen 2 of 3 leds geplaatst worden. Deze verlichting is aanpasbaar van warm wit (2700 K) naar neutraal wit (4000 K)

2 glazen servieskasten van 60 cm breedte met een 20 mm metalen kaderdeur in Black, 8 glazen legplanken per kast en spots voor glazen legplanken – GLASPOINT
Deze verlichting wordt aan de achterzijde onder de glazen legplateaus geklemd en verlicht de binnenzijde van de glaskasten, zowel naar boven en als naar beneden.

Specificaties

Merken

  • Punto keuken, front: Zera HPL XT, kleur: Umbra

  • Kemie Silestone werkblad, dikte: 20 mm, kleur: Blanco Zeus glans

Apparatuur

  • Bosch Koelkast, nis 178 cm 
  • Bosch Combi-oven, nis 60 cm 
  • Bosch Vaatwasser, XXL 
  • Bosch Inductiekookplaat, 90 cm
  • Novy Pureline Frame eilandschouwkap 

Benieuwd naar Heuvelrug keukens?

  • jetstone
  • Bora
  • punto
  • AEG
  • Bosch
  • Neff
  • Avintage
  • Nobilia
  • Electrolux
  • Reginox
  • Dekker
  • Miele
  • Siemens
  • Atag
  • Pelgrim
  • Gaggenau
  • bokmerk
  • Etna
  • franke
  • Novy
  • Boretti
  • Made By Das
  • Caressi
  • Wave
  • Liebherr
  • Samsung
  • Qooker
  • Inventum
  • Smegg

Heuvelrug Keukens

Rijksstraatweg 289
3956 CP Leersum

info@heuvelrugkeukens.nl
0343 - 46 13 52

Openingstijden

Maandag:
Gesloten
Dinsdag:
9:00 - 17.30 uur
Woensdag:
9:00 - 17.30 uur
Donderdag:
9:00 - 17.30 uur
Vrijdag:
9:00 - 20:00 uur
Zaterdag:
9:00 - 17.00 uur

Reviews

klik hier!